Srpen 2007

6./STŘEPY MINULOSTI 7.část

29. srpna 2007 v 18:13 | Lentilka |  Temnota světla
Jediné, co vnímám je únava, ale něco mě nutí být stále vzhůru. Láká mě lehnout si do trávy a prostě usnout, ale nedokážu to. Vím, že bych neusla. Ne za těchto podmínek. Možná bych to mohla nazývat mým šestým smyslem, ale nedokázala jsem usnout ani zastavit koně. Zřetelně jsem vnímala i Geishu a Skypa. Oba sotva pletli nohama. Podívala jsem se na oblohu a všimla jsem si jasné hvězdy. Vybavila se mi chvíli, kdy jsem tam s těma dvěma stála a cítila jsem se v bezpečí. Před vším. Slyšela jsem ten hlas, který mě předtím volal zpátky a pokaždé, když jsem byla s ním jsem se dokázala aspoň trochu držet od toho ve mně. Ale tady a sama jsem najednou byla bezbranná. Odevzdána všemu napospat. Sama sobě i Ita este. Snažím se to před chvíli ospravedlnit tím, že mě chtěl zabít, ale ani tak se necítím moc líp. Zastavila jsem mu krev v těle, dostala jsem se do nitra jeho energie. Užívala jsem si to, že trpí. Tohle se nedá ničím ospravedlnit.

The Exies- Ugly

28. srpna 2007 v 16:12 | Lentilka


The Cranberries-Never Grow Old

28. srpna 2007 v 16:09 | Lentilka


6./STŘEPY MINULOSTI 6.část

27. srpna 2007 v 22:12 | Lentilka |  Temnota světla
Rozhlédnu se po lese. Začne působit paranoia. Všude něco slyším, vidím, mám pocit, že nejsem sama. Geisha nervózně zafrká, když se na ní pořád vrtím a otáčím se kolem sebe. Ten kůň je klidnější než já. Skyp jde tiše před námi a nevydává žádný zvuk jako by věděl, že teď není čas na hry. Mám pocit, že se musím konečně zhroutit, začít křičet, cokoliv. Jenom tu nechci nečině sedět a čekat, co přijde. Nepřítomně odhrnu větvičku, která je nebezpečně nízko a hlavou mi proletí další vzpomínka.


6./STŘEPY MINULOSTI 5.část

24. srpna 2007 v 20:39 | Lentilka |  Temnota světla
Moje oči prudce zesvětlají.
"Musíme jít dál."řekne mi bezbarvým hlasem aniž by se na mě podíval.
"Musíme jí dostat do vedlejších městeček, hlavně musíme vypadnout rychle. Tady je to jako pod drobnohledem."zavrčí podrážděně Carlos a teď ještě rychlejším krokem, spíš během, mě vedou ulicí někam do neznáma. Když zastavíme před domem v kterém jsme dote´d bydleli překvapeně se zarazím.

6./STŘEPY MINULOSTI 4.část

21. srpna 2007 v 22:45 | Lentilka |  Temnota světla
Zavládne mrazivé ticho. Pro mě. Oni si spíš udiveně vyměňují pohledy a všichni víme, kdo tady asi bude cvok. Jsem si jistá, že tam ta holčička byla. Jsem si jistá, že jeslti to nebyla skutečnost, byl to velice dobrý přelud v mojí hlavě. Jenom proč tam byl a kdo byla ta dívka? Ten smích, ty oči jsou tak bolestně známé. Cítím jak se ve mně probouzí bolest a netuším proč. Cítím, jak se ve mně něco temného chvěje a dusí.
"Musíte jít!"prolomí náhle ticho stařena naléhavým hlasem. "Už jdou. Nemají s nikým slitovaní. Vědí, co je zač. Oni vidí tu temnotu, co v ní híří. Vidí jí a jdou za ní. Chtějí jí zničit, dostat pryč. Možná, možná jedna z nich vidí záblesk světla, ale to jsou jenom prchavé okamžiky. Musíte utéct! Rychle!"začne nesmyslně blábolit a začne nás postrkovat k chodbě pryč.

One Tree Hill

21. srpna 2007 v 15:29 | Lentilka
Obrázek “http://tvserialy.eu/wp-content/oth.thumbnail.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Kromě lásky k basketu, by to mohlo vypadat jako by Lucas (Chad Michael Murray) a Nathan (James Lafferty) měli málo společného - kromě temného tajemství, že mají stejného otce. Lucas je samotář, jediné dítě tvrdě pracující matky, který si od Nathana držel odstup. Jejich osudy se ale setkají, když Lucas nastoupí do Nathanova týmu. Nyní jsou si bratři soky nejen ve vedení školního týmu, ale i v lásce k Nathanově dívce…

Hex

21. srpna 2007 v 15:25 | Lentilka
Cassandra "Cassie" Hughes je trochu uzavřená, ale přesto společenská dívka. Chodí na soukromou anglickou internátní školu Mendenham Hall. Cassie chce zapadnout ke zdejší partě lidí, ale ač se hodně snaží tak se jí to nedaří. Její jedinou kamarádkou a oporou je Thelma Bates, která je její spolubydlící, kamarádka a lesba.
Jednou se ale stane osudná věc, když Cassie získá nedpřirozené schopnosti, které ji změní život. Fascinuje ji to, ale i zároveň děsí. Najednou se ale cítí zajímavá a začně své schopnosti používat na svých spolužácích a tak trochu se i mstí.

Tru Calling

21. srpna 2007 v 15:21 | Lentilka
Obrázek “http://tvserialy.eu/wp-content/tru-calling.thumbnail.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

"Co kdybyste měli možnost změnit budoucnost tím, že znovu prožijete minulost?Pro Tru Davies to není jen možnost, je jí to souzeno."

Chirurgové (Grey´s Anatomy)

21. srpna 2007 v 15:10 | Lentilka
Obrázek “http://tvserialy.eu/wp-content/chirurgove.thumbnail.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
5 čerstvých absolventů medicíny z Harwardu je na chirurgické stáži v Grace Hospital. Jejich životní trable, vzájemná profesní rivalita a osobní tajemství, k tomu přísná šéfka Miranda, zvaná Nacistka a lehké dávky černého humoru vám nabídnou tu správnou porci napětí, radosti, ale i smutku a zklamání.

SkinWalkers

21. srpna 2007 v 14:37 | Lentilka

http://www.upcominghorrormovies.com/movies/skinwalkers.jpghttp://www.upcominghorrormovies.com/movies/skinwalkers2.jpg

Vlci (SkinWalkers)

Hrají: Jason Behr, Elias Koteas, Rhona Mitra, Kim Coates, Natassia Malthe
Režie: James Isaac Rok: 2006

By me- Více než nic

19. srpna 2007 v 23:54 | Lentilka
Když jsem se večer nudila, napadlo mě vytvořit obrázek začátečnice pro Více než nic...:-)

Obrázek by danielle

19. srpna 2007 v 23:15 | Lentilka
Obrázek od Danielle k mojí knížce Více než nic... Porsche and Patience... Co víc dodat?:-)

6./STŘEPY MINULOSTI 3.část

19. srpna 2007 v 22:25 | Lentilka |  Temnota světla
Ucítím jak přeze mě někdo přehodí něco těžkého. Zmateně se podívám na tmavý těžký plášť. Carlos s Willem mě rychle odvádějí pryč. Nemíříme do domu, kde jsme byli předtím. Vedou mě temnou uličkou pořád dál. Po chvíli se zastaví a kousek ode mě poodejdou. Naštvaně si mezi sebou něco šeptají a já nedokážu přijít na to co.
"Kam chcete jít? Možná jsem ztratila pamět, ale to neznamená, že jsem chorá a neschopná sama myslet."zavrčím na ně podrážděně. Cítím ostrou bolest v celém tělě a ještě pořád mi brní všechny nervy.
"Chápeš, co jsi tam udělala?"zeptá se mě ostře Williem.

Temnota Světla

18. srpna 2007 v 22:37 | Lentilka
V poslední době moc nevím, co psát. Nějak nedokážu nahodit znovu psaní a přjde mi, že to ani není dobře napsaný, takže budu mít asi málo příspěvků a budu ráda za vaše hodnocení. Napadlo mě už i to, že začnu s něčím jiným a tohle nechám nedokončené...

6./STŘEPY MINULOSTI 2.část

16. srpna 2007 v 23:34 | Lentilka |  Temnota světla
"Já taky ráda tančím?"zasměju se pobaveně a nechám se odvést mezi páry, které spíš vypadají že se vznášejí. Nechám se vést a snažím si někde vybavit si ty kroky, ale nedokážu je najít, takže je to spíš improvizovaný tanec. Nakonec se mi podaří přijít na to a nechám se vyzvat i od cizích mužů. Už mám skoro pocit, že nebudu moci chodit. Moje oči se nenápadně přivírají a já nedokážu skrývat sérii zívání, která přichází každých pět minut. Mrzutě se zamračím nad tím, že Will pro mě nepřišel ani jednou. Mojí pozornost upoutá hlasitá výměna názorů nedaleko od nás. Poznám v tom opilé hlasy a i pár nadávek. Většina párů se zastaví a překvapeně sleduje dění. Dva muži,evidentně opilý, se dohadují před mladou blondýnkou. Když do sebe začnou strkat pár dam se pohoršeně odebere z jejich dosahu. Zvědavě se prorvu trochu dopředu a pobaveně to pozoruji. Naproti mně si všimnu Williama. Najednou padne první rána. Davem projede vlna a někteří se ty dva snaží od sebe odtrhnout. Většina dam se nechá odvést pryč. Pořád tam překvapeně stojím a nedokážu se pohnout. Najednou začnu někde v krku cítím pálení. Podivný pocit. Někdo do mě srtčí a já popojdu pár kroků dozádu. Už nejsou jenom dva, najednou se začne prát víc lidí. Žár v krku se začne stupňovat. Opřu se o stůl kousek u mě a zalapu po dechu. Do očí se mi nahrnou slzy. Jako by z dálky pozoruji Williama, jak se ke mně prodírá skr mlátící se dav a vidím i svůj vyděšený obličej. Vidím i ztmavnutí mých hnědých očí. Uvidím před sebou ty dvě hnědé oči.

Doplněk

16. srpna 2007 v 23:03 | Lentilka

Nezdá se vám poslední část Temnoty Světla zmatená? Mám jí přepsat? Jsem zpátky a chci se zase pustit do psaní jenom si tou poslední části nejsem jistá. Vymyslela jsem si nový děj než byl předtím a doufám, že se vám bude líbít. Na táboře jsem si vymyslela i nový konec a prostě jsem si vymyslela nový akce. Takže mám co psát jenom musím mít kdy a otázka je, líbí se vám to a je to poslední část srozumitelná?


Spiderman 3

16. srpna 2007 v 22:58 | Lentilka

Základní informace

**Super film na kterej se ráda podívám. Tobey tu dokonce vypadá jako fešák i drsnej klučík, je na co se dívat. Je čemu se smát. Nezklamali.
http://bifsniff.com/wp-content/files/2007/05/spiderman3_1024x768.jpg