Říjen 2007

3./ PŘÍBĚH SKUTEČNOSTI 5.část

30. října 2007 v 20:22 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
"Ty?"
"Jak zase já? Právě se ti pokouším zachránit život, pokud sis nevšimla."řekne naštvaně, ale zacuká mu v koutcích.
"Vážně? Protože zrovna kvůli tobě mi o ten život jde."odpovím mu ironicky.

Anketa

29. října 2007 v 16:56 | Lentilka
Napište co se vám tu líbí, co byste tu rádi a dejte hlas v anketě :)

3./PŘÍBĚH SKUTEČNOSTI 4.část

27. října 2007 v 15:08 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
Tara mi podá černou kšiltovku a já si jí bez otázek přetáhnu přes hlavu. Dojdeme k prázdné zastávce a čekáme na autobus. Když přijede úlevně se sesunu do křesla. Ucítím studený pot na čele a když se podívám na svojí ruku uvidím, jak se třese. Rychle jí schovám do kabátu než si toho Tara všimne. Dveře se zavřou a autobus se rozjede. Ohlédnu se a uvidím tmavý stín. Znovu se otočím dopředu a oddychnu si.

3./ PŘÍBĚH SKUTEČNOSTI 3.část

23. října 2007 v 22:34 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
"Cože?"zeptala jsem se šokovaně. Nedokázala jsem uvěřit tomu, co mi tady říká.
"Ty si jen tak chodíš a zabíjíš lidi svojí krví? Tohle mi chceš říct?"zeptala jsem se a mů hlas byl na pokraji hysterie.
"Já se omlouvám"řekne, ale pořád vypadá jako by nemohl uvěřit. Nemohl uvěřit tomu, co má přímo před sebou. Mě.

Lovestory

22. října 2007 v 14:27 | Lentilka |  Story
Něco s čím by se člověk snad ani neměl chlubit.
The Bourne Supremacy

21. října 2007 v 10:43 | Lentilka
http://www.releaseinfo.net/ri/cover/new_velka/1182361564-bourne_supremacy_ver3.jpg

Režie: Paul Greengrass
Scénář: Tony Gilroy
Knižní předloha: Robert Ludlum - The Bourne Supremacy (1986)

Bourne Identity

21. října 2007 v 10:34 | Lentilka
http://swiss-bank-accounts.com/images/fiction/fullres/bourne-identity-front.jpg

Hrají: Matt Damon, Franka Potente, Chris Cooper
Režie: Doug Liman Rok: 2002Bourne Ultimatum

21. října 2007 v 10:30 | Lentilka
Bourneovo ultimátum - plakát
Český název: Bourneovo ultimátum

3./ PŘÍBĚH SKUTEČNOSTI 2.část

20. října 2007 v 16:48 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
Před námi je malá úzká ulička a na konci vidím jak projíždějí auta. Pokaždé když vydechnu vyjde mi z pusy obláček. Dneska je znovu úplně modré nebe a teď už by mohlo být tak osm ráno. Tiše následuji Taru, která jde přede mnou a vypadá jako by se trochu uvolnila.

3./ PŘÍBĚH SKUTEČNOSTI 1.část

16. října 2007 v 22:07 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
Pomalu jsem vzhlédla od popsaných stránek a na chvíli jsem se zarazila pohledem na Taře. Vážně ten příběh pojednává o ní? Vážně jsem to já, kdo to všechno píše? Ani tomu nechci věřit. Uklidňující praskot ohně a vědomí, že jsem pořád svobodná i když na útěku mě nutí pochybovat o pravdivosti toho příběhu, ale stejně z toho mám husí kůži. Ale ještě větší je strach schovaný v pozadí, strach z toho, že mě najdou a tohle všechno se začne plnit. Mám nejspíš talent na psaní, protože to v tomhle líčím velice živě a přesvědčivě. Nechtěla bych to zažít. Nikdy. Ale teď už bych neudělala ty stejně věci ne? Teď už se budoucnost změnila jenom z toho, že tohle čtu. Možná ale ne tolik. Chci se znovu začíst, ale všimnu si, jak se Tara nervózně napřímí a zaposlouchá se do ticha domu.


Claire Danes

14. října 2007 v 14:52 | Lentilka
http://claire-danes.mysteria.cz/cd58.jpg

Stardust

14. října 2007 v 14:41 | Lentilka
Hrají: Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Claire Danes, Sienna Miller, Peter O'Toole

Režie: Matthew Vaughn Rok: 2007
**Do tohodle filmu jsem se zamilovala:-) Lentilka
http://www.elbakin.net/plume/xmedia/fantasy/news/autres_films/stardust/affiches/stardust-poster2.jpghttp://www.blogdecine.com/images/2007/05/stardust_banner.jpg

2./CO MOHLO BÝT? 6.část

14. října 2007 v 14:37 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
Otevřu slepené oči a teprve teď si uvědomím nepříjemné pípání vedle mojí hlavy. Pootočím hlavu a uvidím vedle sebe přístroj, který mívají v nemocnici. V ruce mám napíchnutou injekci a vedle mě stojí kapačka. Chci se posadit, ale zarazí mě ostrá bolest. Takhle jsem se nechtěla probudit. Znovu se položím a zavřu oči. Mám pocit jako by se postel točila dokola. Jako když se moc dlouho točíte a potom si sednete. Svět se točí a vám je špatně. Bylo mi špatně.

2./CO MOHLO BÝT? 5.část

9. října 2007 v 18:28 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
"Jak chceš mladíku"zavrčí nebezpečně muž a ustoupí o krok dozadu. "Budeme si hrát."řekne a promne si ruce, až klouby zapraskají. Constantin se na mě jenom otočí a já v jeho očích uvidím povzbuzení. Naději. Uvidím tam ten slib.
Muž vytáhne zbraň a namíří jí přímo na Constantina. Ten vypadá jako by ho to ani nepřekvapilo. Já ale ztuhnu. Pořád jako by mi ta skutečnost nedocházela. Tohle je ten svět, který jsem nikdy nepoznala. Krutý a nemilosrdný. Neměla jsem do něj zatahovat nikoho dalšího. Měla jsem zůstat v léčebně, nechat se zdrogovat a prostě dožít.

2./CO MOHLO BÝT? 4.část

7. října 2007 v 22:25 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
"Kam utíkáš?"ocitl se najednou vedle mě.
"Nejspíš do nemocnice"zavrčela jsem odevzdaně.
"Vždyť před něčím utíkáš. V nemocnici tě hned dostanou."zeptal se překvapeně.
"Utíkám z blázince"řekla jsem a sevřela ruce v pěst. Začala se mi točit hlava. Čekala jsem, že po tomhle se zastaví a nechá mě jít dál. Jenom uznale zamručel a držel se mnou můj kulhavý krok.

2./CO MOHLO BÝT? 3.část

5. října 2007 v 23:07 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
Až moc tvrdý na to, že jsem byla pod drogami. Alespoň mi to pomohlo rychle se zorientovat. Vstala jsem a pohlédla nahoru. Jedna sestřička se vykláněla z rozbitého okna a šokovaně na mě hleděla. Když se naše oči střetli trhla sebou a začala volat o pomoc. To mě probudilo a já se rozeběhla pryč. Můj běh byl spíš kulhavý, cítila jsem pronikavou bolest v levé noze, která otupovala drogy ve mně, ale teď bych je dokonce uvítala. Měla jsme pocit, že musím mít zranění více než cítím a také jsem měla. Některé prostě ustoupily před větší bolestí, některé byly otupené. Takže jsem se co nejrychleji kulhala nocí. Byla tu zeď. Vyděšeně jsem se rozhlédla a uslyšela divoké štěkání psů od vchodových dveří a zmatený křik uvnitř budovy. Už mě hledají a jdou si pro mě.

The story of us

5. října 2007 v 23:06 | Lentilka
http://www.poster.net/story-of-us-the/story-of-us-the-the-story-of-us-video-release-9912775.jpg"The most wondreful and romantic movie of the year!" - KCAL

Opravdu je na, co se dívat. Chvílemi jsou tu vtipné rodiné zážitky, ale stejně mi to přišlo jako vážně úžasná romantická komedie. Ben A Katie mají dvě děti a jsou manželé myslím, že 15 let.Sledujete jejich současný vztah, jejich sezení u poradců a jejich vzpomínky. Báječné zakončení. Nikdy mě neposloucháš. Jsem těhotná. Všechno musí být perfektní. Jsem těhotná. Zadek valstně není zadek. Je to jenom iluze. Zadek je iluze? Ano! Je to jenom prodloužení nohou. Zadek je pouze iluze. Tak i manželství je uluze.
Bruce Willis a Michelle Pfeiffer.

Napsal Alan Zwiebel a Jessie Nelson.

Režie Michael Chapman.

2./CO MOHLO BÝT? 2.část

3. října 2007 v 21:35 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
"Debile!"zašeptám a rty se mi zkroutí do podmračeného úšklebku. Nebudu mu věřit. Já nejsem blázen. Nebo vážně jsem?
Odbila jsem si i oběd. Pořád jsem cítila omamující účinky léků. Třásly se mi ruce. Připadala jsem si jako feťák. Vypadala jsem jako feťák. V ruce jsem měla vpichy od jehly. Kruhy pod očima a často mi byla zima. Cítila jsem se zmatená a pořád jsem nedokázala úplně jasně přemýšlet. Když jsem znovu bez hnutí seděla na posteli přišla znovu ta milá straší sestřička. Odvedla mě do podivné místnosti, byli tam křesla a stěny byly vymalované na světle oranžovou barvu. Mělo to působit útulně, ale spíše to bylo kýčovité.

2./CO MOHLO BÝT? 1.část

1. října 2007 v 21:40 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
Ten den by se dal nazvat tím nejstrašnějším v mém životě. Ty ostatní byly hrozné, mučivé, ale stejně bych je nenazvala těmi nejhorším. Nejhorší bylo to, kdy to začalo.
Ten den jsem přišla domů ze školy jako obvykle. Vzala jsem to přes park, už ani nevím proč. Venku bylo modré nebe, ale stejně zima. Seděla jsem u počítače, když v tom někdo zazvonil. Otevřela jsem dveře a spatřila dva muže v černých oblecích. Mile se na mě usmáli.