Listopad 2007

Kiss

29. listopadu 2007 v 23:22 | Lentilka

4./NOCI MINULOSTI 7.část

28. listopadu 2007 v 22:34 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
Pomalu jsem couvala ke dveřím. Constantin stál asi metr přede mnou a pořád se ke mně pomalu přibližoval a couval před obrem. Cítila jsem za sebou dveře a pomalu jsem nahmatala kliku.
"Vypadni ven"zasyčí tiše Constantin a já dveře otevřu a vylezu ven. Obejme mě mráz a zakousne se do kůže i přes mikinu a kalhoty. Roztřesu se zimou a jdu kousek do chaty. Čekám, kdy vyjde i Constantin, ale nic se chvíli neděje. Je nepříjemné ticho. Potom se ozve rána a Constantin otevřenými dveřmi prolétne ven a zmizí ve tmě. Zaslechnu jenom měkké dopadnutí do sněhu a zakletí.

4./NOCI MINULOSTI 6.část

25. listopadu 2007 v 1:33 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
Kdybych mohla nejspíš bych se rozesmála, protože doopravdy netuším, co je dnes za den nebo měsíc. Ale kolem mě je sníh. Hromady sněhu. Vyjeli jsme nahoru, takže to tady i fouká, ale stejně je tu sníh. Pro mě před chvíli začel podzim, ale zima? Tak brzy? Než dojdeme k chatě začnou se z černé oblohy snášet i vločky. Nádhera.

Free Willy

25. listopadu 2007 v 0:11 | Lentilka
Zachraňte Willyho - Free Willy
Český název:Zachraňte Willyho!
Originální název:Free Willy
Režie:Simon Wincer
Hudba: Basil Poledouris, Greig McRitchie
Hrají: Jason James Richter, Lori Petty, Jayne Atkinson, August Schellenberg, Michael Madsen

Phantom of the Opera

24. listopadu 2007 v 23:57 | Lentilka
Fantom Opery - Phantom of the Opera
Hrají:
EMMY ROSSUM -Christine Daaé
MIRANDA RICHARDSON-paní Giryová
GERARD BUTLER-Fantom
PATRICK WILSON-vikomt Raoul de Chagny

Láska která neumírá, hudba která je věčná

Nový vzhled

24. listopadu 2007 v 23:40 | Lentilka
Za tenhle nový a vážně povedený vzhled vděčím Anefce. Vážně Moc a Moc jí děkuju, potřebovalo to tady uživit a Ona udělala hotový kouzlo. Mě osobně se tenhle vzhled zamlouvá. :-) Takže Ti díky! :-)
http://customersrock.files.wordpress.com/2007/04/thank-you.jpg

4./NOCI MINULOSTI 5.část

20. listopadu 2007 v 22:17 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
"Kdo jsem?"rozlehl se vysoký hlas místností.
"Teď jsi můj svěřenec."řekne přísně mužský hlas a všechno jako by ztichlo.
"Můžete mi to vysvělit?"zeptá se tiše dívčí hlas. Ukáže na skleničku a ta praskne. Voda v ní pomalu začne kapat na podlahu. Dívka pohne prsty a voda jako by se svezla do jednoho proudu a tvaru. Teď pomalu zamíří k ní. Na další pohyb její ruky se zastaví.

Nepolíbená

20. listopadu 2007 v 16:16 | Lentilka
Nepolíbená - Never Been Kissed
Never Been Kissed

Motto:
Nikdy nevynikala, nebyla okouzlující ani oblíbená, až jednou...
Typ filmu:komedie,romantický
Režie:
Raja Gosnell
Hrají:Drew Barrymoreová, David Arquette, Michael Vartan, Leelee Sobieski, Jeremy Jordan, Allen CovertPříšerná Tchýně

20. listopadu 2007 v 15:54 | Lentilka

Příšerná tchýně - Monster-in-Law

Původní název: Monster-In_Law
Hrají: Jennifer Lopez, Jane Fonda, Michael Vartan, Wanda Sykes, Monet Mazur
Režie: Robert Luketic

Hlasujte pro Sophii a její podobu Hvězd

19. listopadu 2007 v 19:50 | Lentilka
1./ http://img.osobnosti.cz/foto/rachel-bilson/O78623-f1331.jpg


2./ http://img.osobnosti.cz/foto/claire-danes/O80049-1b831.jpg


3./ Sophia Bush4./ Eliza Dushku


5./ Amanda Bynes

4.NOCI MINULOSTI 4.část

14. listopadu 2007 v 21:27 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
Dostat se přes zeď bylo překvapivě lehké. Vlastně jsem nemusela udělat nic, ale to, že už to nebude psychicky náročné. To jsem se spletla. Constantin se na mě usmál a řekl, že půjdu první. Změřila jsem si tu velkou zeď a nechápala jsem, jak jsem jí mohla předtím přelézt. Tady ani nebylo nic po čem by se dalo lézt. Trochu nechápavě jsem se na něj podívala, ale to už jsem cítila, jak jsem se lehce vznesla

Sophia LaBrash

13. listopadu 2007 v 18:01 Kniha Vyvolených

Sophia LaBrash

Jak vypadá? Jaká je? Co na ní říkáte? Hlasujte a komentujte!

Kniha Vyvolených

12. listopadu 2007 v 22:11 | Lentilka
Jak si představuješ Sophie? Jak by vypadal podle tebe Constantin? Kdokoliv z postav, máš pro něj nějakou přesnou představu? Budu ráda když se podělíte?:-)

Neil Gaiman - Hvězdný prach

12. listopadu 2007 v 21:54 | Lentilka |  fantasy
Neil Gaiman - Hvězdný prach (Stardust)


Musím se přiznat, že jsem nejdřívě viděla film a ten mě uchvátil. Musela jsem si později koupit i knihu, protože mě zajímal rozdíl. V knize to Gaiman popisuje více reálně. Ale více poznáte hrdiny. Poznáte ten svět. A je to doopravdy kouzelný příběh a princech, čarodějnicích, klukovi, který pracoval v obchodě a o hvězdě. Napadlo mě, jaký by takový život v oblacích mohl být? Krásný, co? Jak sama Hvězda pronesla ve filmu "Když jsem viděla všechnu tu nenávist, války a to, jak byli lidé krutí, chtěla jsem se odvrátit a už se na Zemi nikdy nepodívat. Ale vidět, jak se lidé milují. Můžeš prohledat všechny kouty vesmíru a nikdy neuvidíš něco tak krásného."  Možná mě nadchla i ta myšlenka. Tenhle film prostě polechtal mojí romantickou duši. A zase nevytáhl toho cynika svým koncem, ten je totiž reálný a prostý. Doporučuji si to jako fantasy knížku přečíst.

http://www.daemon.cz/img/obal/hirez/8722.jpg


Shooter

11. listopadu 2007 v 12:31 | Lentilka
"Včerejšek byl o cti. Dnešek je o rozsudku."Odstřelovač - plakát

4.NOCI MINULOSTI 3.část

11. listopadu 2007 v 0:31 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
Otevřu oči a vyndám z pusy prášek, přesně jak mi řekl. A s úlevou zjistím, že si všechno pořád pamatuji. Vyjdi na chodbu a dej se k požárnímu schodišti. Nikdo tě nesmí zahlédnout, buď jako stín. Vyjdi z pokoje chvíli po tom, co tě zkontrolují. Všechno se mi to v hlavě přemítá jako by stál vedle mě. Na schodišti se vydej nahoru. Neber sebou nic, co nebudeš potřebovat. Až dorazíš ke dveřím na střechu, což bude největší zábava, použij tohle.

4.NOCI MINULOSTI 2.část

7. listopadu 2007 v 22:41 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
Otevřu oči a rozhlédnu se po pokoji, který je prosvětlený paprsky slunce. Trochu zamžourám a vstanu. Když vejdu do chody málem vrazím do starší sestřičky, která se na mě přívětivě usměje a já jí úsměv oplatím. Mateřsky mě vezme kolem ramen a odvede do pokoje pro návštěvy. Trochu zmateně se tam rozhlédnu a nedochází mi, co tam mám dělat. Posadím se do křesla a hledím do země. Zaslechnu cvaknutí dveří. Zvednu hlavu a uvidím příchozího. Usměje se na mě a já mu úsměv zmateně oplatím. Když uvidí můj zmatený výraz zatváří se zklamaně.

4.NOCI MINULOSTI 1.část

4. listopadu 2007 v 23:11 | Lentilka |  Kniha Vyvolených
Znovu jsem otevřela tu knížku. Knihu, kterou jsem napsala a přitom jsem teď nevěděla, co obsahuje. Chtěla jsem se dozvědět více o tom, co se tam stalo. Protože teď mi něco došlo. Věci, které se stali předtím a které se dějí teď. Pořád se prolínají a pořád se můžou stát. Možná jsem změnila jenom něco, ale pořád se můžou vyplnit jiné věci. Osudy lidí se prolínají pořád stejně. Možná jsem nikdy Taru nepotkala, ale věděla jsem o ní a psala jsem knihu. Potkala jsem i ty muže, kteří mě chtěli vzít pryč z mého života. A potkala jsem Constantina. V trochu jiné situaci a hlavně to mě nutí dozvědět se alespoň maličko z toho co se tam stalo. Proč se mě snažil chránit. Tady se mě snažil chránit také. Ale až po tom, co mě začal pomalu zabíjet. Potřebuji vědět, co se tam změnilo. Proč je teď zlý a koho bych eventuálně mohla ještě potkat. Mám pár minut než pro mě přijde Tara. Jenom pár minut a možná pár hodin než umřu.

within temptation memories piano version

2. listopadu 2007 v 20:31 | Lentilka

Long way Down by Radford

2. listopadu 2007 v 20:23 | Lentilka