Srpen 2009

3./Smrt 1.část

11. srpna 2009 v 20:30 | Lentilka |  La fin
Trošku jsem změnila začátek kapitolu. Pro ty kdo stihli tu předchozí verzi :) (:nebudte zmatení


V ten moment, kdy mi to došlo, se stala řada věcí najednou. Moje tělo pomalu začelo mizet, já jsem vztáhla ruku na toho kluka, který stál přede mnou a čekal, co bude dál a oba jsme postupně mizeli. A já už věděla, co to znamená. Nic tak tragického, jenom jsem se přesouvala do světa těch mrtvých a nejspíš jsem se neměla už nikdy vrátit.
Tentokrát to bylo jiné. Už jsem se necítila tak živě a měla jsem v sobě neuvěřitelný pocit prázdnoty. Člověk by čekal, že si zvyknete na to, že umíráte, ale když umřete, je to jiná věc. Na to nikdo není připravený. Obzvláště ne na to, kde jsem se ocitla. Předtím jsem byla na tak nádherném místě, ale teď? Byla jsem v kostele a popravdě trochu vyděšená. Ten kostel byl obrovský a bylo v něm tolik světla a barev. Ale já se stejně třásla a vrhla jsem se k prvnímu člověku, kterého jsem viděla. Byla to postarší žena, která se nejspíš modlila. Nebyla připravená na právě mrtvého šílence. Ten kdo mi škubl rukou mi připomněl, že ho za ní pořád držím.

Supernatural

7. srpna 2009 v 19:41 | Lentilka
Příběh dvou bratrů, kterým byla zavražděna matka. Nadpřirozeně. A jejich otec se stal lovcem duchů a jiných příšer. Oni po jeho zmizení pokračují v jeho stopách a současně se snaží ho znovu najít. Pravděpodobně nízkorozpočtový, průměrně udělaný hororový seriál, kde běhají dva fešáci, kteří loví a ničí potvůrky. Sem tam vypůjčené náměty z jiných filmů a nebo pouze čerpají ze strašidelných historek a pohádek jako je muž s hákem, Bloody Mary a všechno ostatní. Jdou po pomstě po jedno extra děsivém strašidlu, které zabíjí jejich blízké. Kdo nepozná chvílemi náměty na známe horory jako Kruh, Nenávist nebo Tajemství loňského léta, atd... Koho mi mimo to neupoutal velice poutavý Chevroletu Impala ´67, který je všude provází a stále naleštěný a zářivý křižuje cestu celým státem. Pro zkouknutí a pravdivost legend je tady stránka http://www.supernatural-cz.com/zajimavosti%20-%20legendy.php?rada=1. Všechno, co potřebují na každé strašidlo a bubáka najdou v deníku jejich otce, který jim zanechal než zmizel. Je tam všechno o všech, doopravdy. Seriál občas vyděsí, ale spíš se hodí jako kulisa nebo pouze pro zajímavost. Čerpá ze všech seriálu s nadpřirozenem. Můžete se připravit na cokoliv, co je alespoň trochu nepravděpodobné v racionálním přemýšlení.

See ya,check it. L.