Shall we?

8. července 2012 v 14:44 | Lentilka |  Article
V jeden moment svého života jsem přestala psát.
Bylo to v ten moment, kdy jsem se rozhodla, že psaní by mohlo být to, co mě bude živit. Trošku ironie. Vlastně ani nevím proč. Jediné, co jsem musela psát, byly otravné seminárky a úkoly, testy a podobně. Neměla jsem volnou a čistou hlavu na to, abych se mohla ponořit do příběhu. Protože opravdové příběhy píši jenom, když je můžu současně prožívat. Když si můžu k počítači sednou a třeba hodiny psát. Většinou to byli prázdniny. Ale potom, když jsem začela chodit ven na skleničku nebo něco podobného, když jsem si našla přítele a když jsem prostě měla mnohem víc zajímavějších věcí, tak jsem prostě přestala psát. Protože na to nebyl čas ani myšlenky.
Ale teď se rozhoduji, že se k tomu musím vrátit. Musím se znovu rozepsat. Protože když píšu, tak mě to naplňuje mnohem víc, než cokoliv jiného. Ve svém příběhu se můžu stát kýmkoliv. Nic není nemožné. Možná proto je ze mě takový snílek a tak potrhlá bytost. Ale každý jsme nějaký.
Protože když se ohlédnu, tak některé příběhy, které napíšu, mi přijdou doopravdy dobré. Nebo alespon ucházející. A já se k tomu chci vrátit. Chci vdechnout život novým postavám a příležitostně dokončit i některé staré příběhy. ALe musím se do toho dostat. Musím si nad sebe postavit byč a pracovat. Protože jak bych se na sebe potom mohla podívat, kdybych zahodila svou vášeň, abych mohla přežívat? Není lepší vrhnout se do něčeho, co nás pohlcuje, než zůstávat tam, kde je bezpečno, ale možná už dávno tam nic nežije?
Tenhle článek je spíš mojí odrazovou berličkou. Prostě potřebuji rozvířit myšlenky, než se pustím do opravdového příběhu. Příběh, který začína dnes. A zítra už to možná bude žijící a rozvýjející se příběh, který prostě budu muset dokončit. Ano.
Lets be, who we wanna be. Becouse if we wont be. It is shame. Really.
Lentilka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama